KOMPLEKSOWA OFERTA USŁUG SERVUS COMP - AUDYT SKLEPÓW INTERNETOWYCH eCOMMERCE

KOMPLEKSOWA OFERTA USŁUG SERVUS COMP - AUDYT SKLEPÓW INTERNETOWYCH eCOMMERCE

Pomagamy Klientowi rozwiązać problemy, których on na co dzień nie dostrzega!

Branża handlu elektronicznego wymaga ciągłego doskonalenia. Nieprzerwanie i dynamicznie zmieniające się trendy, powstające technologie i rosnące zagrożenia z zewnątrz sprawiają, że aby Twój e-sklep mógł osiągnąć sukces, musisz ciągle dbać o jego rozwój i bezpieczeństwo.

Prowadzenie sklepu internetowego bez mierzenia i badania jego kluczowych elementów, jest jak jazda samochodem z zamkniętymi oczami – kierujesz się wyłącznie wyczuciem. My w wyczucie nie wierzymy, ponieważ lata doświadczeń i dziesiątki przeprowadzonych przez nas badań i analiz wskazują, że o powodzeniu eCommerce mogą świadczyć jedynie twarde dane.

Wspierając branżę handlu elektronicznego, nasza zaprzyjaźniona agencja eCommerce WAYNET oferuje kompleksowe audyty, dzięki którym będziesz mieć pewność, że Twój e-sklep bezpiecznie podąża w wyznaczonym kierunku funkcjonalności i wzrostu sprzedaży.

 AUDYT UX (User Experience) eCommerce

Dokonamy dla Ciebie re-designu e-sklepu, dzięki któremu zwiększysz współczynnik konwersji eCommerce, a co za tym idzie... zwiększysz sprzedaż!   Czytaj więcej  >>>

AUDYT TECHNICZNY / FUNKCJONALNOŚCI E-SKLEPÓW

Błędy funkcjonalne i techniczne potrafią bardzo skutecznie utrudniać działanie nawet najlepiej zorganizowanego sklepu eCommerce.   Czytaj więcej  >>>

AUDYT MOBILE eCOMMERCE

W ramach audytu zbadamy responsywność Twojego eCommerce oraz sposób jego wyświetlania i użyteczności na urządzeniach mobilnych.   Czytaj więcej  >>>

Audyt to nie kontrola!

Audyt często kojarzony jest z kontrolą, jednak nie ma nic bardziej mylnego. Audyt to wskazanie niedociągnięć i uchybień oraz wypracowanie metody, która pozwoli na ich usunięcie. Audyt nie może mieć znamion represyjnych, a jedynie pomóc Klientowi rozwiązać problemy, których on na co dzień nie dostrzega.  

 

Zapraszamy do współpracy z naszymi Specjalistami!

Servus Comp Data Security , Mazowiecka 25/502  30-222 Kraków  
tel.  +48 12 631 91 22   biuro@servus-comp.pl

 


AUDYT OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH RODO | GDRP W E-COMMERCE   >>>


 

INNE PROPOZYCJE AUDYTÓW:

AUDYT W HOTELACH   >>>

AUDYT TAJEMNICZY KLIENT w BANKACH

AUDYT TAJEMNICZY KLIENT W SALONACH SAMOCHODOWYCH

AUDYT TAJEMNICZY KLIENT W HOTELACH

AUDYT STRON INTERNETOWYCH   >>>

 

 Nasz zespół to wysokiej klasy specjaliści, z ponad 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie szeroko pojętej technologii IT, znający zagadnienia systemów bezpieczeństwa.

W skład zespołu wchodzą doświadczeni audytorzy posiadający m.in. Certyfikat Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001.

KONTAKT SERVUS COMP KRAKÓW


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

+48 12 631 91 22