Bezpieczeństwo informacji bezpieczeństwo danych bezpieczeństwo informatyczne

BEZPIECZEŃSTWO INFRASTRUKTURY W TWOJEJ FIRMIE

PROFESJONALNI, ODPOWIEDZIALNI, RZETELNI, TERMINOWI - POMOŻEMY!

Od ponad 25 lat działamy w branży IT. Nasze doświadczenie, poparte odpowiednimi certyfikatami branżowymi oraz relacje partnerskie z największymi dostawcami rozwiązań IT, dają nam dostęp do najnowocześniejszych narzędzi w tym zakresie.

 

 

Wykonując audyt bezpieczeństwa IT, możemy wskazać słabe punkty systemu informatycznego w Twojej firmie lub potwierdzić solidność jego wykonania. Nie ma takiego środowiska IT, w którym wszystko jest do przewidzenia. Zmieniająca się technologia daje obecnie wiele możliwości naruszenia strefy firmowej.

 

bezpieczenstwo-infrastkuktury
bezpieczenstwo-infrastkuktury

 

 

Warto zastanowić się nad przeprowadzeniem kontrolowanego ataku na infrastrukturę IT. Pokazuje on słabe punkty systemu i umożliwia wprowadzenie działań naprawczych.

Podczas audytów penetracyjnych stosujemy profesjonalne narzędzia softwarowe. Przed audytem przygotowujemy Klienta, co powinien zrobić wcześniej, aby nie zakłócić pracy infrastruktury IT podczas audytu.

Korzyści po wykonanym audycie penetracyjnym są bardzo konkretne. Klient otrzymuje od nas pełny obraz podatności, słabych punktów oraz wszelkiego rodzaju niedociągnięć w audytowanym obszarze. Wyniki prezentowane są w sposób bardzo przejrzysty, w formie opisowej i graficznej.

Także planując większe inwestycje w zaawansowany sprzęt informatyczny w firmie, warto zlecić przeprowadzenie audytu obecnie używanego sprzętu w celu dokładnego zaplanowania nowych wydatków. Może się okazać, że wydatki poniesione na audyt przyniosą wymierne oszczędności w późniejszym planowaniu rozbudowy infrastruktury IT.

Warto zadać sobie kilka podstawowych pytań:

  • Czy wykorzystać starą infrastrukturę?
  • Czy zamiast inwestować w sprzęt mający kilka lat, zainwestować w nowoczesne rozwiązania IT?
  • Czy wreszcie, biorąc pod uwagę specyfikę firmy, zainwestować w dzierżawę infrastruktury w modnej obecnie chmurze?

Powyższe dane nie zawierają wyczerpujących informacji. Zapraszamy do kontaktu z nami. Po krótkim wywiadzie będziemy mogli wskazać Państwu metodykę, jaką można będzie zastosować w przypadku Państwa środowiska IT.