III Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC 2017

CyberSec

W dniach 09-10 października w Krakowie w Centrum Kongresowym ICE odbędzie się III Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa - CYBERSEC 2017.

 

„Misją CYBERSEC jest budowanie narodowych zdolności służących wzmacnianiu systemu cyberbezpieczeństwa Europy. Tworzymy rozwiązania, które wspierają prowadzenie skutecznych i suwerennych działań w cyberprzestrzeni oraz rozwój polskiej gospodarki.”

W programie znalazły się warsztaty o tematyce poświęconej obowiązującemu od 25 maja 2018 r. rozporządzeniu UE o ochronie danych osobowych (GDPR, General Data Protection Regulation). Na pytania związane z tym zagadnieniem odpowiedzi udzielać będzie dr Maciej Kawecki – Zastępca Dyrektora Departamentu Zarządzania Danymi w Ministerstwie Cyfryzacji, który przedstawi główne zmiany w prawie ochrony danych osobowych istotne dla MŚP w obszarze IT/ICT.

Wydarzenie zaszczyci swoją obecnością Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Jego pojawienie się na forum świadczy o tym, że dzisiejsza cyberprzestępczość stanowi podstawowe wyzwania dla gospodarki współczesnej i gospodarki opartej na innowacjach.

Nasi audytorzy wykonujący na co dzień audyty dla Klientów też tam będą. Już teraz zapraszamy Państwa do śledzenia naszej strony internetowej i FB, na których ukarze się relacja z tego Forum.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi audytorami w celu rozwiązania problemów jakie Państwa nurtują a dotyczą infrastruktury informatycznej, jej bezpieczeństwa. Będą mogli Państwo porozmawiać również jak przygotować firmę do nowej polityki ochrony danych osobowych RODO.

 

Zapraszamy!

Servus Comp Data Security , Mazowiecka 25/502  30-222 Kraków
  tel.  +48 12 631 91 22   biuro@servus-comp.pl
 

PODEJMIEMY DLA PAŃSTWA KAŻDE WYZWANIE!

Zostaw Komentarz