simplivity_Servus_Comp_1

SimpliVity

Numer 1 w technologiach hiperkonwergentnych IT - ułatwia pracę, upraszcza infrastrukturę IT i oszczędza koszty. Rozwiązanie to służy do wirtualizacji IT, backupu środowisk wirtualnych oraz do tworzenia elastycznej chmury prywatnej.

Zachęcamy do umówienia się na prezentację technologii SimpliVity.

Co to jest SimpliVity?

To nic innego jak nowe spojrzenie na środowisko hiperkonwergentne. Cała tajemnica tkwi w specjalistycznej karcie PCI. Karta ta znakomicie współgra z serwerami wiodących producentów np.: Serwer Dell™ PowerEdge™ R730 lub z serwerami HP, CISCO i Lenovo. Dzięki temu rozwiązaniu, budując od podstaw swoje środowisko IT w firmie, możesz wiele zaoszczędzić. Zamiast szafy serwerowej wypełnionej po brzegi serwerami, macierzami, przełącznikami sieciowymi i urządzeniami do backupu danych, możesz zainstalować jedno urządzenie SimpliVity, a drugie doinstalować jako środowisko zastępcze. Rozwiązanie SimpliVity polecane jest dla firm, które budują nową infrastrukturę lub mają plany wymiany jej fragmentu.
Rozwiązanie to możemy aktywnie wykorzystywać m.in. do wirtualizacji IT, backupu środowisk wirtualnych oraz do tworzenia elastycznej chmury prywatnej. Zachęcamy do umówienia się na prezentację technologii SimpliVity. Dla zainteresowanych przygotowaliśmy zestaw ciekawych materiałów.
 

simplivity-reklama-768x512