Servus Comp wdraża politykę bezpieczeństwa w e-sklepach

GIFTmania - bezpieczny sklep internetowy

Servus Comp Data Security pomógł wdrożyć zaawansowaną politykę bezpieczeństwa w internetowej hurtowni z upominkami GIFTmania.com.pl.
E-sklep nie tylko dba o wygodę i dobro swoich klientów poprzez ulepszenie funkcjonalności i designu serwisu, ale również podniósł na wyższy poziom względy bezpieczeństwa transakcji, wdrażając Certyfikat SSL, który zapewnia poufność i integralność transmisji danych, a także uwierzytelnienie serwera.

Audyt bezpieczeństwa i certyfikat zgodności UODO.

Nasi specjaliści z zakresu bezpieczeństwa danych i infrastruktury IT przeprowadzili kompleksowy audyt rozwiązań wykorzystywanych przez e-sklep. W wyniku audytu i wprowadzonych ulepszeń, Firma otrzymała oficjalny certyfikat zaświadczający o przetwarzaniu danych w oparciu o politykę bezpieczeństwa i instrukcję zarządzania systemem informatycznym zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 1997 r.
W wyniku audytu wykazano również, że wszyscy partnerzy biznesowi Firmy realizują najwyższe, uznane standardy bezpieczeństwa.

Dane klientów serwisu i dokonywane zamówienia są teraz w pełni bezpieczne i chronione przed niepożądanym wyciekiem. Kupując w hurtowni internetowej GIFTmania mogą być Państwo pewni, że powierzone dane wykorzystywane są wyłącznie na potrzeby współpracy ze sklepem internetowym.

Szkolenie Servus Comp Kraków polityka bezpieczeństwa
certyfikat-bezpieczeństwa polityka bezpieczeństwa Servus Comp Kraków

 Szkolenie

Oprócz certyfikatów i zabezpieczeń technicznych pracownicy hurtowni zostali przeszkoleni z zakresu bezpieczeństwa danych i infrastruktury e-commerce. Omówiliśmy problemy, jakie pojawiają na styku regulacji ochrony danych osobowych, handlu elektronicznego, prawa konsumenckiego oraz prawa własności intelektualnej, własności przemysłowej. W czasie szkolenia zostały przedstawione ryzyka występujące w obszarach regulacji Internetu i nowych technologii, mających znaczenie w kontaktach z kontrahentami i klientami, ze szczególnym naciskiem na nowe unijne regulacje przyjęte w ramach programu jednolitego rynku cyfrowego: ogólnego rozporządzenia w zakresie danych osobowych (GDPR) a także regulacji konsumenckich.

Dzięki wdrożeniu zaawansowanej polityki bezpieczeństwa w Firmie, w e-sklepie, Państwa klienci będą mieli pewność, że powierzone dane oraz dokonane zamówienia są w pełni bezpieczne, co w dzisiejszych niepewnych czasach odgrywa niebagatelną rolę w sferze zakupów online.

 

Wdrażamy politykę bezpieczeństwa oraz przeprowadzamy szkolenia również w Bankach.

 

 

KONTAKT:

Servus Comp Data Security , Mazowiecka 25/502  30-222 Kraków  
tel.  +48 12 631 91 22   biuro@servus-comp.pl
 

PODEJMIEMY DLA PAŃSTWA KAŻDE WYZWANIE!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *