SERVUS COMP LOGO

PROFESJONALNIE WDRAŻAMY
POLITYKĘ BEZPIECZEŃSTWA
W FIRMACH I INSTYTUCJACH

KONTAKT SERVUS COMP KRAKÓW


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !

+48 12 631 91 22

 NASZE USŁUGI

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH sc KRAKÓW

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH - RODO - GDRP - Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie systemów bezpieczeństwa danych osobowych. Dzięki współpracy z Servus Comp temat ochrony danych osobowych może stać się atutem Państwa firmy i poprawić jej konkurencyjność. Nasi eksperci przeprowadzą przez cały proces wdrożenia kompletnego systemu. CZYTAJ WIĘCEJ...

BEZPIECZEŃSTWO INFORMATYCZNE SERVUS COMP KRAKÓW

 

AUDYT BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI stanowi niezależną ocenę aktualnie działającego systemu informatycznego firmy wraz z jego infrastrukturą sprzętową, systemową i sieciową. Oferujemy usługi naszych ekspertów, którzy w ramach audytu przeprowadzą analizę aspektów technicznych, informatycznych, prawnych i organizacyjnych w Państwa firmie. CZYTAJ WIĘCEJ...

SZKOLENIA SERVUS COMP KRAKÓW

 

SZKOLENIA - WARSZTATY - KONFERENCJE ODO - WIZYTY REFERENCYJNE W ramach naszej oferty proponujemy szkolenia otwarte i zamknięte. Szkolenia zamknięte przygotowujemy oraz prowadzimy wg indywidualnych oczekiwań klienta i z uwzględnieniem jego specyfiki. CZYTAJ WIĘCEJ...

OPROGRAMOWANIE SERVUS COMP KRAKÓW

 

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH - BEZPIECZEŃSTWO INFORMATYCZNE Oferujemy kompleksowe usługi związane z ochroną danych osobowych, bezpieczeństwem informacji, bezpieczeństwem infrastruktury czy też bezpieczeństwem w sektorach publicznych. CZYTAJ WIĘCEJ...

AUDYTY KRAKÓW SERVUS COMP

 

USŁUGI AUDYTORÓW Oferujemy m.in. kompleksowy AUDYT SIECI INFORMATYCZNEJ, AUDYT TAJEMNICZY KLIENT, AUDYT W HOTELACH, AUDYT SEO. Oceniamy poziom zgodności Państwa rozwiązań z obowiązującymi normami i standardami. CZYTAJ WIĘCEJ...

ZESPÓŁ SERVUS COMP KRAKÓW

 

KOMPETENCJE ZESPOŁU. Nasz zespół to wysokiej klasy specjaliści z poszczególnych obszarów technologii IT, posiadający znajomość systemów bezpieczeństwa danych popartą ponad 30 letnim doświadczeniem w branży IT. CZYTAJ WIĘCEJ...

 PRIORYTET: BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie systemów bezpieczeństwa danych osobowych - AUDYT, WDROŻENIA, SZKOLENIA, OPIEKA - zgodnie z obowiązującymi przepisami.

BEZPIECZEŃSTWO INFORMACJI

Zapewniamy kompleksowe usługi związane z projektowaniem, wdrożeniem oraz rozwojem systemu zarządzania bezpieczeństwa informacji w firmie.

BEZPIECZEŃSTWO INFRASTRUKTURY

Od ponad 27 lat działamy w branży IT. Nasze doświadczenie, poparte odpowiednimi certyfikatami branżowymi oraz relacje partnerskie z największymi dostawcami rozwiązań IT, dają nam dostęp do najnowocześniejszych narzędzi w tym zakresie.

BEZPIECZEŃSTWO W SEKTORACH KRYTYCZNYCH

Pomożemy chronić newralgiczne dane i wdrożyć zabezpieczenia przed niepowołanym wyciekiem informacji, zarówno z wewnątrz firmy jak i z zewnątrz.

 

STRATEGIA:

Głównym celem strategii Servus Comp na najbliższe lata jest ciągłe utrzymywanie firmy w czołówce firm dostarczających najnowocześniejsze technologie. Obecnie w dobie lawinowego technologicznego rozwoju największym wyzwaniem jest wskazanie tych najwłaściwszych i takie implementowanie ich do rzeczywistych potrzeb klientów aby mogli czerpać z nich korzyści. Aby móc to realizować nieustannie kształcimy naszą wiedzę i zasoby inżynierskie.

Naszym ogromnym walorem jest nasza elastyczność w podejmowaniu decyzji i możliwość korekty strategii pod kątem wymagań klientów i nowych technologii, które mogą pojawić się na rynku.

 

WYZNACZONE CELE:

PRODUKTY I USŁUGI
Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom usług, wiedzy, technologii i sprzętu IT o najwyższych walorach użytkowych.

JAKOŚĆ
Dostarczane przez naszą firmę rozwiązania IT mają cechować się najwyższymi walorami jakości.

NASTAWIENIE DO KLIENTA
Naszym celem jest budowanie długofalowych relacji z klientem popartych w pierwszej kolejności merytorycznymi oraz osobowymi walorami kontaktu. Klient bardzo szybko weryfikuje to nastawienie składanymi zamówieniami.

POZYCJA FINANSOWA
Ważnym celem jest budowanie dobrej kondycji finansowej firmy dzięki ciągłemu i harmonijnemu rozwojowi.

DOBRY PRACODAWCA
Nasi pracownicy są najważniejszym reprezentantem firmy w kontaktach z klientami i dlatego staramy się zapewnić harmonijny ich rozwój oraz zapewnić przyzwoite warunki pracy.

 REALIZACJE

 W NASZEJ OFERCIE

SHOP 4IT SERVUS COMP KRAKÓW
NEW TECHNOLOGY SERVUS COMP KRAKÓW

Wykorzystaj kompetencje naszych audytorów!

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać kontaktując się z naszymi specjalistami.

Zapraszamy do kontaktu:
biuro@servus-comp.pl tel. 48 12 631 91 22